Pozytywnie o Porodzie – Cesarskie cięcie

6 LISTOPADA w godzinach 17-19

UWAGA: Obowiązują zapisy, tylko po to, żebym wiedziała czy jechać na spotkanie z Wami 🙂

Zapraszamy na spotkanie grupy Pozytywnie o Porodzie dla osób z
Łukowa i okolic, która jest częścią międzynarodowej sieci grup wsparcia Positive Birth Movement.

Temat listopadowego spotkania to: CESARSKIE CIĘCIE.

Porozmawiamy o tym czym jest cesarskie cięcie, o tym jak można mimo cc zasiedlić dziecko bakteriami tak jak to się dzieje przy porodzie naturalnym. Zastanowimy się także czy możliwa jest tzw. “łagodna cesarka” oraz przecięcie pępowiny dopiero po ustaniu tętnienia. Dotkniemy także tematu karmienia piersią po cesarskim cięciu oraz powrotu do formy.

POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa skierowana do wszystkich kobiet w ciąży i tych, które przygotowują się do macierzyństwa albo są już matkami, bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory. Jest to miejsce, w którym łączymy naszą Kobiecą moc, dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami, wiedzą dotyczącą porodu.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne, ul. Żeromskiego 23, Łuków

Moderacja: Doula Marta https://web.facebook.com/DoulaMarta.Siedlce

Spotkanie jest BEZPŁATNE!

Informacje: kontakt@doulamarta.pl, 0-501 050 774

_________________________________________________

POZYTYWNIE O PORODZIE to otwarta grupa wsparcia. Uczestnictwo jest bezpłatne. Konieczne jest natomiast POZYTYWNE nastawienie do porodu lub chęć jego posiadania.

Naszym CELEM jest stać się częścią Twojego okresu oczekiwania na Maleństwo. Tworzymy miejsce otwarte i ciepłe, gdzie, w intymnej i przyjaznej atmosferze, posłuchać będzie można pozytywnych opowieści porodowych, pomysłów, rozważyć czego tak naprawdę oczekujesz w porodzie. To miejsce gdzie będzie można stawić czoła wszelkim strachom i obawom czy negatywnym doświadczeniom.

POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa, która może doskonale uzupełniać edukację okołoporodową, ale nie zastępuje porad czy opieki medycznej. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, o którym usłyszałaś podczas spotkania, prosimy byś skonsultowała to ze swoją Położną lub Lekarzem.

/ z polskiej strony Pozytywnie o Porodzie/