Dzień Rodziny

W naszym przedszkolu od wielu lat tradycją jest świętowanie Dnia Rodziny, którego głównym celem jest integracja rodziców, dzieci i nauczycieli. Większość grup chciała go spędzić we własnym gronie, inni razem aby było ciekawiej i uroczyściej.

Grupa Tygrysków spędziła ten czas w Deskaj-Parku. Dzieci przygotowały dla rodziców część artystyczną oraz smakołyki, którymi były pyszne babeczki. Następnie wszyscy bawili się przy ognisku i korzystali z atrakcji znajdujących się na miejscu.

Grupa Kotków i Sówek spędziła ten czas na placu naszego przedszkola. Zaproszeni rodzice mogli zobaczyć piękny występ swoich pociech a następnie spędzić wesoło czas przy wspólnych zabawach.

Kolejnymi grupami są Rybki i Biedronki Dzień Rodziny świętowały w Gospodarstwie Agroturystycznym ” U Kropki” w Sulejach. Po  przywitaniu wszyscy goście zostali zachęceni do wspólnej zabawy. Atrakcjami były: kiełbaski z grilla, wata cukrowa i popcorn a także “dmuchańce” jazda konna i przejazd bryczką.

Grupa Żyrafek świętowała ten dzień w Deskaj-Parku. Dzieci zaprezentowały bogaty i barwny program artystyczny a na koniec wręczyły swoim rodzicom kwiatki i ozdobne serca. Atrakcjami, które cieszyły dzieci były dmuchana zjeżdżalnia i tor linowy. Kiedy wyczerpały już swoje zasoby energii mogły skosztować kiełbaski z ogniska watę cukrową i popcorn.

Grupa Myszek swój Dzień Rodziny spędzi na wycieczce do Parku Dinozaurów w Bałtowie, będzie to  ostatni dzień w takim gronie ponieważ myszki stają się już absolwentami naszego przedszkola