Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia przypada na 25 listopada jednak w grupie “Myszek” miał on miejsce 23 listopada.  Rozpoczął się uroczystym powitaniem przybyłych niedźwiadków, przedstawieniem imion oraz przypomnieniem historii powstania Dnia Misia. Następnie każde dziecko mogło zatańczyć ze swoim ukochanym towarzyszem, narysować jego portret a także uwiecznić swoją radość podczas zdjęć w misiowej fotobudce.

24 listopada dzieci z grup “Kotki” i “Sówki” , również obchodziły Dzień Pluszowego Misia. I jak przystało bohaterem tego szczególnego dnia był KAŻDY miś!!!. I ten mały i ten duży…, różowy, brązowy, zielony, gruby i chudy. Wszystkie dzieci przyniosły swojego pluszowego ulubieńca. Ciocie przygotowały misiowe gry i zabawy.

 

       

Dnia 27.11.2017 dzieci z grupy Rybek obchodziły dzień Pluszowego Misia, a wyglądało to tak

W poniedziałek 27.11.2017 roku „Żyrafki” obchodziły „Dzień Pluszowego Misia”.Mali przedszkolacy przynieśli w tym dniu swoje ulubione pluszaki. Mogli zaprezentować swoje misie, opowiadały jak mają na imię i z jakich bajek pochodzą. Dzieci miały okazję skosztować przysmaku, który misie lubią najbardziej czyli miodku. Nieoczekiwanie w sali pojawił się gość – Kubuś Puchatek, który wspólnie z dziećmi i ciociami zatańczył do piosenki pt.” Pluszowy Miś”. Na koniec dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem.

 

Przyjęcie z okazji Pluszowego Misia

Grupa Biedronek we wtorek 28 listopada obchodziła święto swojego ukochanego Misia. Nauczycielki przygotowały zabawy z ulubieńcami oraz zagadki. Na początku każdy przedstawił swoją maskotkę. Kiedy wszyscy się poznali przyszedł czas na tańce i śpiewy. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną „Mój ukochany Mis”.