Dzień Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i wywołał uśmiechy na twarzach wszystkich.

Tak też było w grupie “Sówek” i “Kotków”, do których licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsi dziadkowie . Na początku był film, w którym zagrały nasze kochane maluchy. Później była wspólna zabawa oraz uroczyste odśpiewanie 100 lat. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły już wcześniej przygotowane ciasteczka. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne.

Kochani! Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie i pragniemy Wam podziękować za Wasz trud i ciężką pracę.

Sto lat Babciu, sto lat Dziadku.

Dziś życzenia Wam składamy a na koniec tych występów piękne prezenty dla Was mamy.

Dnia 30 styczniaTygryski” przygotowały wzruszający i bawiący do łez występ dla swoich ukochanych dziadków.

Dnia 23 stycznia dzieci z grupy „ Żyrafki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersz, śpiewały piosenkę i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Po występie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec uroczystości dzieci wraz z dziadkami mieli okazje do wspólnej zabawy przy muzyce.

Dnia 18.01 w grupie “Myszek” obył się . Prezentem dla najbliższych były przedstawione przez Dzieci jasełka. Dodatkową atrakcją były własnoręcznie wykonane serduszka oraz przepyszny tort.